Välkommen

till en modern revisionsbyrå mitt i stan!

Lundin Revisionsbyrå vill med kunskap och engagemang erbjuda, inte bara en trygghet i korrekta siffror, utan också andra mervärden för sina kunder. Ett personligt engagemang i varje företags affärer och en prisnivå under de större byråerna är faktorer som uppskattas av våra klienter.

Välkommen

till en modern revisionsbyrå mitt i stan!

Lundin Revisionsbyrå vill med kunskap och engagemang erbjuda, inte bara en trygghet i korrekta siffror, utan också andra mervärden för sina kunder. Ett personligt engagemang i varje företags affärer och en prisnivå under de större byråerna är faktorer som uppskattas av våra klienter.

Välkommen

till en modern revisionsbyrå mitt i stan!

Lundin Revisionsbyrå vill med kunskap och engagemang erbjuda, inte bara en trygghet i korrekta siffror, utan också andra mervärden för sina kunder. Ett personligt engagemang i varje företags affärer och en prisnivå under de större byråerna är faktorer som uppskattas av våra klienter.

Välkommen

till en modern revisionsbyrå mitt i stan!

 

 

 

 

 

Lundin Revisionsbyrå vill med kunskap och engagemang erbjuda, inte bara en trygghet i korrekta siffror, utan också andra mervärden för sina kunder. Ett personligt engagemang i varje företags affärer och en prisnivå under de större byråerna är faktorer som uppskattas av våra klienter.

Jobba hos oss

Vi söker dig som jobbar som revisor på en mindre eller större byrå, men som skulle vilja jobba på en modern mindre och flexibel byrå mitt i Göteborg.
Vi söker framförallt dig med egna uppdrag och erfarenhet, men även om du inte hunnit få så många egna uppdrag så kan du vara intressant.

Medarbetare

Här är vi som jobbar på Lundin Revisionsbyrå. Vi värdesätter arbetsglädje, medinflytande och gott kamratskap. Är du en duktig revisor eller redovisningskonsult och skulle du vilja bli en av oss – hör av dig till Henrik Lundin. Du finner vårt kontor mitt i Vasastan på  hörnet Vasagatan / Erik Dahlbergsgatan.

Henrik Lundin

Henrik Lundin

Auktoriserad Revisor Far

henrik.lundin@lundin.se
Tel 031-745 20 31
Mobil 0707-45 28 52

Susanne Furhammar

Susanne Furhammar

Revisor, civilekonom

susanne.furhammar@lundin.se
Mobil 0700-19 85 73

Lisa Jarlmo

Lisa Jarlmo

Revisorassistent, civilekonom

lisa.jarlmo@lundin.se
Mobil 0736-80 70 51

Jakob Fors

Jakob Fors

Revisorassistent, civilekonom

jakob.fors@lundin.se
Mobil 0739-55 59 62

Cecilia Stellan

Cecilia Stellan

Revisorassistent, civilekonom

cecilia.stellan@lundin.se
Mobil 0737-02 35 74

Jonatan Florén

Jonatan Florén

Revisorsassistent

jonatan.floren@lundin.se
Mobil 0768-23 77 07

Evelina Premberg

Evelina Premberg

Revisorassistent

evelina.premberg@lundin.se
Mobil 0723-82 51 55

Hanna Rubensson

Hanna Rubensson

Kontorsansvarig

hanna.rubensson@lundin.se
Tel 031-745 20 30
Fax 031-711 22 73

Susanne Nilsson

Susanne Nilsson

Auktoriserad Redovisningskonsult Far

susanne.nilsson@lundin.se
Mobil 0705-54 01 00

Carina Ottosson Ahokas

Carina Ottosson Ahokas

Auktoriserad Redovisningskonsult

Markus Alm

Markus Alm

Auktoriserad Redovisningskonsult

markus.alm@lundin.se
Mobil 0768-26 66 26

Erika Göransson

Erika Göransson

Redovisningskonsult

erika.goransson@lundin.se
Mobil 0735-39 13 39

Elisabeth Rinman

Elisabeth Rinman

Redovisningskonsult

elisabeth.rinman@lundin.se
Mobil 0735-18 51 39

Hanna Rydgren

Hanna Rydgren

Redovisningskonsult

hanna.rydgren@lundin.se
Mobil 0708-55 25 91

Joakim Junhamn

Joakim Junhamn

Redovisningskonsult

joakim.junhamn@lundin.se
Mobil 0709-10 79 24