Välkommen

till en modern revisionsbyrå mitt i stan!

Lundin Revisionsbyrå vill med kunskap och engagemang erbjuda, inte bara en trygghet i korrekta siffror, utan också andra mervärden för sina kunder. Ett personligt engagemang i varje företags affärer och en prisnivå under de större byråerna är faktorer som uppskattas av våra klienter.

Välkommen

till en modern revisionsbyrå mitt i stan!

Lundin Revisionsbyrå vill med kunskap och engagemang erbjuda, inte bara en trygghet i korrekta siffror, utan också andra mervärden för sina kunder. Ett personligt engagemang i varje företags affärer och en prisnivå under de större byråerna är faktorer som uppskattas av våra klienter.

Välkommen

till en modern revisionsbyrå mitt i stan!

Lundin Revisionsbyrå vill med kunskap och engagemang erbjuda, inte bara en trygghet i korrekta siffror, utan också andra mervärden för sina kunder. Ett personligt engagemang i varje företags affärer och en prisnivå under de större byråerna är faktorer som uppskattas av våra klienter.

Välkommen

till en modern revisionsbyrå mitt i stan!

 

 

 

 

 

Lundin Revisionsbyrå vill med kunskap och engagemang erbjuda, inte bara en trygghet i korrekta siffror, utan också andra mervärden för sina kunder. Ett personligt engagemang i varje företags affärer och en prisnivå under de större byråerna är faktorer som uppskattas av våra klienter.

Jobba hos oss

Vi söker dig som jobbar som revisor på en mindre eller större byrå, men som skulle vilja jobba på en modern mindre och flexibel byrå mitt i Göteborg.
Vi söker framförallt dig med egna uppdrag och erfarenhet, men även om du inte hunnit få så många egna uppdrag så kan du vara intressant.

Medarbetare

Här är vi som jobbar på Lundin Revisionsbyrå. Vi värdesätter arbetsglädje, medinflytande och gott kamratskap. Är du en duktig revisor eller redovisningskonsult och skulle du vilja bli en av oss – hör av dig till Henrik Lundin. Du finner vårt kontor mitt i Vasastan på  hörnet Vasagatan / Erik Dahlbergsgatan.

Henrik Lundin

Henrik Lundin

Auktoriserad Revisor Far

henrik.lundin@lundin.se
Tel 031-745 20 31
Mobil 0707-45 28 52

Lisa Jarlmo

Lisa Jarlmo

Revisorassistent, civilekonom

lisa.jarlmo@lundin.se
Tel 031-745 20 33
Mobil 0736-80 70 51

Jakob Fors

Jakob Fors

Revisorassistent, civilekonom

jakob.fors@lundin.se
Tel 031-745 20 37
Mobil 0739-55 59 62
Carina Ottosson Ahokas

Carina Ottosson Ahokas

Auktoriserad Redovisningskonsult

carina.ottossonahokas@lundin.se
Tel 031-745 20 39
Mobil 0733-30 05 21
Erika Göransson

Erika Göransson

Redovisningskonsult

erika.goransson@lundin.se
Tel 031-745 20 36
Mobil 0735-39 13 39
Elisabeth Rinman

Elisabeth Rinman

Redovisningskonsult

elisabeth.rinman@lundin.se
Tel 031-745 20 34
Mobil 0735-18 51 39
Hanna Rydgren

Hanna Rydgren

Redovisningskonsult

hanna.rydgren@lundin.se
Tel 031-745 20 35
Mobil 0708-55 25 91
Susanne Furhammar

Susanne Furhammar

Revisor, civilekonom

susanne.furhammar@lundin.se
Tel 031-745 20 38
Mobil 0701-19 85 73
Susanne Nilsson

Susanne Nilsson

Auktoriserad Redovisningskonsult Far

susanne.nilsson@lundin.se
Tel 031-745 20 32
Mobil 0705-54 01 00
Joakim JunhamN

Joakim JunhamN

Redovisningskonsult

joakim.junhamn@lundin.se
Tel 031-745 20 30
Mobil 0709-10 79 24

Hanna Rubensson

Hanna Rubensson

Kontorsansvarig

hanna.rubensson@lundin.se
Tel 031-745 20 30
Fax 031-711 22 73

Markus Alm

Markus Alm

Redovisningskonsult

markus.alm@lundin.se
Mobil 0768-26 66 26
Fax 031-711 22 73

Cecilia Stellan

Cecilia Stellan

Revisorassistent, civilekonom

cecilia.stellan@lundin.se
Mobil 0737-02 35 74
Fax 031-711 22 73

Jonatan Florén

Jonatan Florén

Revisorsassistent

jonatan.floren@lundin.se
Mobil 073-526 51 58
Fax 031-711 22 73