Välkommen

till en modern revisionsbyrå mitt i stan!

Lundin Revisionsbyrå vill med kunskap och engagemang erbjuda, inte bara en trygghet i korrekta siffror, utan också andra mervärden för sina kunder. Ett personligt engagemang i varje företags affärer och en prisnivå under de större byråerna är faktorer som uppskattas av våra klienter.

Välkommen

till en modern revisionsbyrå mitt i stan!

Lundin Revisionsbyrå vill med kunskap och engagemang erbjuda, inte bara en trygghet i korrekta siffror, utan också andra mervärden för sina kunder. Ett personligt engagemang i varje företags affärer och en prisnivå under de större byråerna är faktorer som uppskattas av våra klienter.

Välkommen

till en modern revisionsbyrå mitt i stan!

Lundin Revisionsbyrå vill med kunskap och engagemang erbjuda, inte bara en trygghet i korrekta siffror, utan också andra mervärden för sina kunder. Ett personligt engagemang i varje företags affärer och en prisnivå under de större byråerna är faktorer som uppskattas av våra klienter.

Välkommen

till en modern revisionsbyrå mitt i stan!

 

 

 

 

 

Lundin Revisionsbyrå vill med kunskap och engagemang erbjuda, inte bara en trygghet i korrekta siffror, utan också andra mervärden för sina kunder. Ett personligt engagemang i varje företags affärer och en prisnivå under de större byråerna är faktorer som uppskattas av våra klienter.

Jobba hos oss

Vi söker dig som jobbar som revisor på en mindre eller större byrå, men som skulle vilja jobba på en modern mindre och flexibel byrå mitt i Göteborg.
Vi söker framförallt dig med egna uppdrag och erfarenhet, men även om du inte hunnit få så många egna uppdrag så kan du vara intressant.

Medarbetare

Här är vi som jobbar på Lundin Revisionsbyrå. Vi värdesätter arbetsglädje, medinflytande och gott kamratskap. Är du en duktig revisor eller redovisningskonsult och skulle du vilja bli en av oss – hör av dig till Henrik Lundin. Du finner vårt kontor mitt i Vasastan på  hörnet Vasagatan / Erik Dahlbergsgatan.

Henrik Lundin

Henrik Lundin

Auktoriserad Revisor Far

henrik.lundin@lundin.se
Tel 031-745 20 31
Mobil 0707-45 28 52

Lisa Jarlmo

Lisa Jarlmo

Revisor/Redovisningskonsult, civilekonom

lisa.jarlmo@lundin.se
Mobil 0736-80 70 51

Jakob Fors

Jakob Fors

Partner

Revisor, civilekonom
jakob.fors@lundin.se
Mobil 0739-55 59 62

Victor Pernvik

Victor Pernvik

Revisor, Civilekonom

victor.pernvik@lundin.se
Mobil 0709-38 05 06

Evelina Premberg

Evelina Premberg

Revisorsassistent, civilekonom

evelina.premberg@lundin.se
Mobil 0723-82 51 55

Markus Alm

Markus Alm

Partner

Auktoriserad Redovisningskonsult Far
markus.alm@lundin.se
Mobil 0768-26 66 26
Susanne Nilsson

Susanne Nilsson

Senior Consultant

Auktoriserad Redovisningskonsult Far
susanne.nilsson@lundin.se
Mobil 0705-54 01 00

Carina Ottosson Ahokas

Carina Ottosson Ahokas

Senior Consultant

Auktoriserad Redovisningskonsult Far
carina.ottossonahokas@lundin.se
Mobil 0733-30 05 21
Elisabeth Rinman

Elisabeth Rinman

Partner

Redovisningskonsult
elisabeth.rinman@lundin.se
Mobil 0735-18 51 39
Hanna Rydgren

Hanna Rydgren

Redovisningskonsult

hanna.rydgren@lundin.se
Mobil 0708-55 25 91

Joakim Junhamn

Joakim Junhamn

Redovisningskonsult

joakim.junhamn@lundin.se
Mobil 0709-10 79 24